17.10.2014

Šimánka podporují významné osobnosti plzeňského sportu, politici i lékař

Druhé kolo senátních voleb je v plném proudu – dnes ještě do 22h či zítra do 14h je třeba přijít ještě jednou do volební místnosti a vhodit hlas jednomu ze dvou kandidátů, kteří se ucházejí o post senátora na následující šestileté funkční období.

Druhé kolo senátních voleb je v plném proudu – dnes ještě do 22h či zítra do 14h je třeba přijít ještě jednou do volební místnosti a vhodit hlas jednomu ze dvou kandidátů, kteří se ucházejí o post senátora na následující šestileté funkční období.

 Volební lístky volič obdrží až na místě, do schránek se tentokrát distribuovat nebudou.

 

Za ČSSD postoupil do druhého kola volby MUDr. Václav Šimánek Ph.D., ředitel Fakultní nemocnice v Plzni, bývalý radní Plzeňského kraje pro oblast zdravotnictví. K jeho prioritám v Senátu patří podpora volnočasových aktivit dětí a mládeže, péče o seniory, hendikepované a jiné znevýhodněné skupiny.

 

 Šimánek, jako lékař a chirurg s více než dvacetiletou praxi, si získává sympatie a podporu plzeňských osobností napříč společenskými obory.

K podpoře Václava Šimánka se už přihlásili např. ministr vnitra Milan Chovanec, hokejista Michal Dvořák či manažer HC Škoda Plzeň Martin Straka, dále politici Mgr. Miloslava Rutová či ing. Petr Rybář, ale také přednosta chirurgické kliniky ve FN Plzeň prof. MUDr. Vladislav Třeška DrCs.

IMAGE: