14.10.2014

Rybář (KDU-ČSL): Václav Šimánek je důstojným soupeřem a přeju mu úspěch

Plzeň – Druhé kolo senátních voleb se uskuteční již tento pátek a sobotu, tedy 17. a 18. října. Volební lístky nenajdou voliči ve schránce, ale obdrží je až ve volební místnosti. Ve druhém kole se utká sociálnědekomkratický kandidát Václav Šimánek s kandidátem ODS.

IMAGE: Plzeň – Druhé kolo senátních voleb se uskuteční již tento pátek a sobotu, tedy 17. a 18. října. Volební lístky nenajdou voliči ve schránce, ale obdrží je až ve volební místnosti. Ve druhém kole se utká sociálnědekomkratický kandidát Václav Šimánek s kandidátem ODS. 
Šimánek je ředitelem Fakultní nemocnice v Plzni,
chirurg s druhou atestací a dvacetiletou praxí, manžel a otec dvou dětí. Podporu jeho kandidatuře již vyjádřil bývalý hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec, hokejisti Martin Straka a Michal Dvořák, bývalý i současný starosta Městského obvodu Plzeň 3 Jiří Strobach či uznávaný lékař a přednosta kliniky ve FN Plzeň Vladislav Třeška.

 

Ke všem výše uvedeným se dnes připojil i kandidát na senátora  za KDU-ČSL ing. Petr Rybář: „I přesto, že se mi nepodařilo postoupit do druhého kola, rád bych požádal všechny voliče, kteří mi dali svůj hlas, aby šli ještě jednou k volbám a tentokrát dali svůj hlas doktoru Šimánkovi. KDU-ČSL a ČSSD jsou členy koaliční vlády, která úspěšně začala řešit naše současné nahromaděné problémy. K tomu potřebuje mít většinu i v Senátu, aby vládě její práci nekomplikoval, naopak jí pomáhal. Proto je nutné jít ještě jednou volit. Žádám své voliče, aby se přiklonili ke kandidátovi, který jako člen ČSSD má blízko k řešení palčivých sociálních témat, např. dětí v těžké situaci, seniorů, či jiných znevýhodněných skupin."