18.10.2012

Krajští představitelé přáli prvnímu miminku Klatovské nemocnice

Radní Václav Šimánek navštívil v Klatovské nemocnici malou Lindu, která se zde narodila včera před pátou hodinou večer a stala se tak prvním novorozencem nové Klatovské nemocnice. Jenom krátce před tím se gynekologicko-porodnické oddělení přestěhovalo ze staré budovy do nových prostor.

Radní Plzeňského kraje pro oblast zdravotnictví Václav Šimánek popřál mamince i miminku společně s poslancem Janem Látkou, starostou Klatov Rudolfem Salvetrem a ředitelem nemocnice Františkem Lešundákem.

 

„Máme radost, že vaši dcerku můžeme přivítat jako prvního narozeného občánka nových prostor porodnice v Klatovech. Přejeme Lindě hodně zdraví, štěstí, ať se má čile k světu a vám i manželovi ať dělá jenom samou radost, “ popřál paní Vackové Václav Šimánek.

 

Maminka malé Lindy, Renata Vacková z Klatov už má doma pětiletou Adinu, která se stejně jako kdysi maminka narodila ve staré klatovské porodnici.

 

„Včera jsem nejprve ležela ještě ve staré porodnici, potom mě převezli a porodila jsem už v nové. Mysleli jsme, že bude naše dítě posledním, které se ve staré narodí, ale naopak jsme první v nové. To jsme nečekali," řekla dnes maminka Lindy.

 

V Klatovské nemocnici se letos narodily už téměř čtyři stovky dětí.

 

""

 

 

""

 

 

""