31.08.2016

Sociální demokracie zahájila předvolební kampaň

Česká strana sociálně demokratická včera (30. 8.2016) v Plzni odstartovala svoji volební kampaň pro volby do krajů a do senátu.

IMAGE: Včera jsme v Plzni zahájili závěrečnou část volební kampaně do krajských a senátních voleb, které proběhnou letos v říjnu. Zde v této galerii budete postupně objevovat zajímavé momentky z návštěvy předsedy ČSSD a dalších představitelů soc. dem. V 18.30, taktéž v Plzni, jsme měli velký mítink za účasti Bohuslava Sobotky, ministrů ČSSD a předních kandidátů do voleb.
Držet jen palce je málo. Přijďte prosím 7 či 8. října podpořit program ČSSD do krajů i senátu.

Pokud sociální demokracie vyhraje volby, tak jsme schopni garantovat, že kraje nebudou kšeftovat se svým majetkem. Že se nebudou prodávat nemocnice a že se nebudou rušit sociální služby. Garantujeme zlepšení dopravy a bezplatné jízdné pro seniory a děti do patnácti let. Sociální demokracie je pro lidi jistota. Záruka, že každá krajská vláda za účasti ČSSD se bude chovat sociálně ohleduplným způsobem,“ řekl ve svém úvodním předvolebním projevu předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

 

ČSSD nyní začíná svoje výjezdy po krajích. Dne 1. 9. bude předseda ČSSD v Kraji Vysočina, v sobotu 3.9.navšíví Olomoucký kraj, následovat budou i další regiony  ČR.

 

Fotogalerie ze zahájení je pestrá a prohlédnout si ji můžete zde:
https://www.cssd.cz/aktualne/aktuality/zahaleni-volebni-kampane-2016/.

 
IMAGE:

Mgr. Michal Kačírek

Vedoucí Sekce PR a marketingu, tiskový mluvčí ČSSD