IMAGE: Martin ZrzaveckýVážení spoluobčané, přátelé, voliči,

děkuji Vám, že jste mi i mým kolegům svými hlasy umožnili pokračovat v práci ve vedení města Plzně a jednotlivých obvodů, a že jsem se právě díky Vašim hlasům mohl stát plzeňským primátorem.

Západočeská metropole má po 76 letech ve svém čele sociálního demokrata. Je to pro mě velká čest a zároveň velký závazek.

Děkujeme Vám za důvěru.

S úctou

Martin Zrzavecký


Informace o náplni funkce primátora zde...


ČLÁNKY A TISKOVÉ INFORMACE


Sociální demokracie si připomene 25 let od obnovení své činnosti v listopadu 1989

Sociální demokraté po celé zemi si 19. listopadu připomenou významné kulaté výročí: 25 let od obnovení činnosti strany po pádu totalitního režimu na území tehdejšího Československa. Ve zlomovém období, těsně po vypuknutí sametové revoluce, byl v Praze ustaven přípravný výbor Československé sociální demokracie, která se hlásila ke kontinuitě sociálně demokratického hnutí v Československu, násilně přerušené v roce 1948 a udržované v zahraničí v podobě exilové sociální demokracie.


23. 11. 2014

Více

V Plzni se strany dohodly na koalici. Vítězná ANO jde do opozice

iDnes.cz: V Plzni se po týdnu vyjednávání politici dohodli na rozdělení moci. Koalici utvoří ČSSD, ODS, KDU-ČSL a Občané patrioti. Vítěz voleb ANO půjde do opozice. Primátorem bude Martin Zrzavecký z ČSSD, náměstkem se stane dosavadní primátor Martin Baxa z ODS.


18. 10. 2014

Více

Šimánka podporují významné osobnosti plzeňského sportu, politici i lékař

Druhé kolo senátních voleb je v plném proudu – dnes ještě do 22h či zítra do 14h je třeba přijít ještě jednou do volební místnosti a vhodit hlas jednomu ze dvou kandidátů, kteří se ucházejí o post senátora na následující šestileté funkční období.


17. 10. 2014

Více

Profesor Třeška: Dávám svůj hlas Šimánkovi

Plzeň – Druhé kolo senátních voleb se uskuteční již tento pátek a sobotu, tedy 17. a 18. října. Volební lístky nenajdou voliči ve schránce, ale obdrží je až ve volební místnosti. Ve druhém kole se utká o post senátora i sociálnědekomkratický kandidát Václav Šimánek.


16. 10. 2014

Více

Rutová: Šimánka si vážím

První kolo senátních voleb v obvodu č. 9, který je téměř totožný s územím označením Plzeň-město, poslalo do druhého kola Lumíra Aschenbrennera a Václava Šimánka. V prvních chvílích sčítání nadějná kandidátka Miloslava Rutová nakonec do druhého kola nepostoupila.


15. 10. 2014

Více